JUN: TRE-KVA 2:5 - První tři body si z Třebíče vezou Karlovy Vary

T ř e b í č - Třebíčští junioři v tomto utkání narazli na výborného soupeře. V zápase sice vedli, když ve 24. minutě pokořil Michala Pance Lukas Němec, nakonec však hokejistům Karlových Varů podlehli. Ze strany domácícho celku byla povedenou zejména druhá třetina, v níž si Třebíčští vypracovali herní převahu i gólové šance, využili z nich však jen dvě. Hosté pak byli lepší především v závěrečné dvacetiminutovce, ve které se trefili celkem třikrát a odvážejí si, jako první celek v této sezóně, z Třebíče tři body.

14.kolo, sobota 13.10.2007
2:50:0, 2:2, 0:3
KVA KVA
Branky a nahrávky: 24. Němec (Jánský, Burián), 32. Kurial, (Dostál, Burián) - 27. Dej (Topinka), 32. Dej (Šnajdr), 50. Rohan (Sláma, Záhora), 53. Topinka (Zmeškal), 58. Mareček (Budínský, Kuběna) . Rozhodčí: Stach - Drobílek, Svoboda. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:1. Diváci: 210. Střely na branku: 37:32. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:5.
SK Horácká Slavia Třebíč: Ondrůj - Valšín, Hobza, Jaroš, Čtveráček, Kadela R., Němec, Dostál, Vítek, Dočekal, Kesner, Jánský, Burian V., Fila, Klíma, Kadela E., Kejda, Burián, Kurial.
HC Energie Karlovy Vary: Panec - Schmidt, Přindiš, Novák, Bogurský, Tollinger, Zmeškal, Rohan M., Šnajdr, Topinka, Záhora, Kellner, Sláma, Mistoler, Dej, Majer, Budínský, Kuběna, Rohan T.