JUN: TRE - OPA 4:1 - Třebíčským vyšla hlavně druhá třetina

T ř e b í č - Třebíčští junioři přivítali na svém ledě v důležitém utkání tabulkových sousedů tým HC Slezan Opava. S loňským extraligistou dokázali Horáci odehrát dobré utkání, povedla se jim hlavně druhá třetina, když nejprve za stavu 0:0 ubránili oslabení tří proti pěti a pak třikrát skórovali, čímž prakticky rozhodli utkání. Dvakrát se v zápase trefil Lukáš Paták a výborný výkon podal gólman Milan Máj. Fotografie připravujeme.

11.kolo, pátek 21.10.2011
4:10:0, 3:0, 1:1
OPA OPA
Branky a nahrávky: 28. Šulc (Peroutka, Vlašín), 29. Musil (Pálka), 36. Paták (Šulc), 51. Paták (Vlašín) - 44. Baďura (Džemla). Rozhodčí: Čech - Lukš, Skopal. Vyloučení: 8:5, navíc Baďura (OPA) 2 x 10 minut plus trest do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 64. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj - Peroutka, Belatka, Krejčí, Pálka, Vyhnalík, Kotrba - Paták, Vlašín, Šulc, Musil, Kovalský, Vondráček, Stromecký, Outulný, Weiss
HC Slezan Opava: Kober - Bendík, Trčka, Březina, Jelen, Koschatský, Havlíček, Olbrecht, Baďura, Gulda, Džemla, Závodník, Optika, Lichý, Chvěja