JUN: TRE - ORL 4:1: V nervózním utkání další vítězství okořeněné bitkou jako z NHL

T ř e b í č - Junioři Horácké Slavie si v zápase s Orlovou připsali už devatenáctý zápas bez porážky v řadě. Ačkoli se dlouho hrálo bez vyloučených, první hráč usedl na trestnou až ve 28. minutě, v závěru se pytel s tresty rozhtrhl a k vidění byla i nefalšovaná hokejová bitka jak vystřižená z NHL. Tu jednoznačně vyhrál autor rozdílové branky Radek Vysloužil.

35.kolo, neděle 23.1.2011
4:12:1, 0:0, 2:0
ORL ORL
Branky a nahrávky: 7. Paták (Belatka), 8. Vysloužil (Křenek, Kesner), 47. Kotrba (Šulc), 53. Kesner (Křenek) - 9. Jurko (Majola, Bazgier). Rozhodčí: Kukeně - Reich, Svoboda. Vyloučení: 7:8, navíc Křenek (TRE) 10 minut za nesportovní chování, Ivan (trenér Orlové) trest do konce utkání, vykázán z lavičky za urážky rozhodčího. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1 .
SK Horácká Slavia Třebíč: Wolf - Čtveráček, Kotrba, Kún B., Belatka, Krejčí, Švaříček, Kesner, Krutiš, Křenek, Paták, Vysloužil, Šulc, Kastner
HC Orlová: Žídek - Fábry, Bazgier, Musil, Jurko, Malík, Vojtek, Matějíček, Putniorz, Chudoba, Kanaloš, Majola, Ondrek