JUN: TRE - PRO 3:3 - Junioři ve třinácti lidech vydřeli bod

T ř e b í č - Junioři přivítali v dalším ligovém utkání třetí tým tabulky Prostějov. Domácí po první třetině zaslouženě vedli 2:1. Ve druhé části ovšem polevili a hosté dvěma trefami otočili skóre zápasu. Ve třetí části se hrál nezáživný hokej bez šancí, ale Třebíčští přesto získali bod, když si hosté dali pět minut před koncem vlastní gól. Utkání skončilo zaslouženou remízou.

29.kolo, pátek 17.12.2010
3:32:1, 0:2, 1:0
PRO PRO
Branky a nahrávky: 5. Krutiš, 14. Vysloiužil (Belatka), 56. Krutiš - 19. Konečný (Husák), 22. Tomiga (Husák), 34. Matoušek (Stráněl) . Rozhodčí: Čech. Vyloučení: 5:8, navíc Stráněl (PRO) 10 minut nesportovní chování. Využití: 0:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 55. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3.
SK Horácká Slavia Třebíč: Wolf - Čtveráček, Kotrba, Krejčí, Belatka, Kesner, Krutiš, Křenek, Paták, Vysloužil, Kún V., Kastner, Nahodil F., Vítek
LHK Jestřábi Prostějov: Vydržel - Karas, štefan, Tomiga M., Hrdlička, Navrátil, Mašek, horký, Zapletal, Konečný, Husák, Tomiga S., Matoušek, Stráněl, Pezda, Stloukal S., Compel, Bartoš, Stloukal O.