JUN: TRE - PRO 5:4 - Drama jen pro otrlé, šťasný konec pro Třebíč

T ř e b í č - Třebíčští junioři přivítali na svém ledě Jestřáby z Prostějova a souboj šestého se sedmým nakonec lépe zvládli domácí hráči, i když po zbytečném dramatu. Hattrick si připsal agilní Lukáš Paták a když vstřelil svůj třetí gól v zápase, Horáci vedli už 4:1. Jenže pak hodně polevili a hosté toho dokázali využít až k vyrovnání na 4:4. Remízu ale odmítl dvě minuty a 36 sekund před koncem hezkou brankou Radek Vysloužil a Třebíčští tak vyhráli 5:4.

34.kolo, pátek 17.2.2012
5:42:1, 2:0, 1:3
PRO PRO
Branky a nahrávky: 2. Paták (Peroutka, Belatka), 11. Paták (Vysloužil), 22. Donutil (Weiss), 38. Paták (Pálka), 58. Vysloužil (Weiss, Marek) - 17. Matoušek (Pezda, MAšek), 42. Pezda (Matoušek), 49. Pezda, 55. Očenášek (Stloukal). Rozhodčí: Doležal - Klouda, Křivohlavý. Vyloučení: 6:11, navíc Vydržel (PRO) 10 minut za nesportovní chování. Využití: 4:2. V oslabení: 0.0. Diváci: 52. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:4, 5:4.
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj - Peroutka, Belatka, Krejčí, Pálka, Kusák, Vyhnalík, Paták, Vysloužil, Horký, Vlašín, Marek, Weiss, Stromecký, Donutil, Outulný
LHK Jestřábi Prostějov: Yvdržel - Stejskal, Mašek, Hrdlička, Konečný, Bosák, Štindl, Matoušek, Jurník, Skácel, Stloukal, Pezda, Očenášek, Koranda