JUN: TRE - VSE 6:4 - Valachy sestřelil skvělý Paták

T ř e b í č - Ve 24. kole ligy juniorů přivítali Třebíčští nebezpečný Vsetín. Po vyrovnané první třetině následovala druhá část, v níž padlo pět branek, ale stále nebylo nic rozhodnuté. Ani třetí třetina dlouho rozřešení nepřinesla, domácí vedli jen o jednu branku a až v poslední minutě rozhodl definitivně o vítězství domácích produktivní Lukáš Paták svým čtvrtým gólem v utkání a Třebíč tak porazila Vsetín 6:4.

24.kolo, pátek 6.1.2012
6:41:1, 3:2, 2:1
VSE VSE
Branky a nahrávky: 2. Paták (Belatka, Pálka), 22. Marek (Musil), 29. Paták (Horký), 39. Paták (Peroutka), 54. Horký, 60. Paták (Musil, Kovalský) - 11. Tobola (Neuwirth), 32. Daněk (Medvedev), 36. Shunkov (Neuwirth), 52. Medvedev (Neuwirth). Rozhodčí: Čech - Reich, Skopal. Vyloučení: 4:7, navíc Tobola (VSE) 10 minut OT za nesportovní chování. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 55. Průběh utkání: .
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj - Peroutka, Belatka, Krejčí, Pálka, Vynhalík, Kovalský - Paták, Vysloužil, Horký - Donutil, Marek, Musil - Stromecký, Outulný, Weiss.