JUN: TRE - WAR 9:2 - Generálka vyšla juniorům skvěle

T ř e b í č - Junioři odehráli poslední plánovaný přípravný zápas, v němž jim soupřem byl tým Warrior Brno. Do poloviny hracího času bylo utkání vyrovnané, ale dvě rychlé branky domácích převážily misky vah na stranu Bílých hvězd. Hosté se začali vce soustředit na dohrávání soubojů a nechávali v obraně okénka, která domácí nemilostrdně trestali. Nechybělo mnoho a hosté si mohli odvést i desítku.

, sobota 5.9.2015
9:21:1, 2:0, 6:1
KO2 KO2
Branky a nahrávky: 16. Burian (Kajnar, Urban), 34. Urban (Kajnar, Bednář), 36. Burian (Všetečka, Hort), 41. Bednář (Všetečka, Šimka), 43. Kajnar (Všetečka, Bednář), 46. Všetečka (Bednář (Matov), 50. Tůma (Všetečka, Hort), 53. Všetečka (Matov, Bednář), 55. Všetečka (Tichý) - 9. Vágner (Plzer), 59. Hussein (Sabol). Rozhodčí: Rampír - Kotrba, Horký. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:2. V oslabení: . Diváci: 59. Střely na branku: 30:17. Průběh utkání: 0:1, 9:1, 9:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda Dav. - Hort, Bernat, Šimka, Pokorný, Tůma, Wasserbauer, Veškrna, Urban, Kajnar, Bednář, Burian, Tichý, Matov, Všetečka
HCM Warrior Brno: Holub (51. Hegedüs) - Křenek, Sabol, Harásek, Vágner, Malíř, Dvořák, Fábry, Hussein, Kment, Nossek, Polzer, Dobiáš, Jarolím, Kázlepka

Reportáž z utkání není k dispozici

roiman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: Do zápasu jsme nevstouzpili dobře, soupeř měl lepší start do zápasu, byl lepší a důraznější a my jsme měli velké problémy se s touto hrou vyrovnat, i když jsme o ní věděli, protože Brno takový hokej praktikovalo už v minulých zápasech. Myslím, že soupeř měl v první třetině víc šamcí a do poloviny utkání byla hra vyrovnaná, plná soubojů s minimem šancí. My jsme dokázali vyrovnat na jedna jedna hlavně jsme pak využili chyb, které Brno udělalo v rozehrávce, potretsali jsme je dvěma brankami a dostali jsme se na koně. Navíc jsme dokázali rychle vstřelit branku i ve třetí třetině a zápas jsme dohrávali v pohodě. Napadalo nám tam pak prakticky všechno a do nějakých šancí jsme soupeře nepustili. Od druhé třetiny jsme se zlepšovali až jsme se dopracovali k tak vysokému vítězství. Spokojeni jsme tedy se druhou polovinou zápasu, v té první jsme nestíhali a je potřeba se z toho poučit. Nastopupili jsme dnes v optimální sestavě, v níž bychom chtěli hrát ligu, ale čekáme ještě až si někteří hráči vyřídí školy, rodinné věci tad. takže zatím nevíme, jak to s nimi dopadne. Jsme dnes spokojeni s produktovitou, šance, které nám soupeř nabídl jsme dokázali využít, ale jak už jsem říkal, do půlky zápasu to nebylo ono, měli jsme problém se proti důrazným hráčům soupeře prosadit do koncovky. To samé bych dnes ale řekl i o soupeři, kterého jsme od poloviny zápasu do šancí nepouštěli, takže z naší strany i dobrá hra z obrany. Čeká nás teď celkem dlouhá pauza, tu vyplníme tréninkem a modelovými zápasy se starším dorostem. Chtěli jsme před ligou ještě sehrát nějaké utkání, ale už jsme žádného soupeře nesehnali. Skoro třítýdenní pauza je dlouhá, ale musíme v ní pracovat na věcech, které nás ve hře trápí a zlepšovat je. Třeba pak budeme víc natěešení na ta první kola ligy.