JUN: TRE - ZNO 1:0 - Opět neporaženi, aneb těsně, ale přece

T ř e b í č - Ani šesté přípravné utkání nepřineslo třebíčským juniorům přemožitele. Zápas byl vyrovnaný a na obou stranách výborně zachytali brankáři, jak domácí Petr Ondrůj, tak hostující Jiří Müller. Střelcem jediné branky utkání se stal Lukáš Dostál po přihrávce Jana Kuriala v minutě čtyřiadvacáté. Znojmo se v závěru zápasu snažilo vyrovnat a hrálo i více než minutovou power-play, ale domácí si už vítězství pohlídali. Fotografie z utkání najdete TADY.

6.kolo, středa 22.8.2007
1:00:0, 1:0, 0:0
ZNO ZNO
Branky a nahrávky: 24. Dostál (Kurial). Rozhodčí: Dostál - Klouda, Rampír. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 113. Průběh utkání: 1:0.
SK Horácká Slavia Třebíč: Ondrůj (Mikulka) - Popela, Jaroš, Čtveráček, Kadela R., Vlašín, Dvořák, Rajský, Švaříček, Vítek, Dočekal, Klíma, Kadela E., Němec, Kejda, Burián, Dostál, Kurial, Fila, Nahodil "C", Kundela.
Orli Znojmo: Müller (Kacetl) - Kouřil, Pláněk, Geryk, Koza, Šindelář, Blažek, Rybníkár, Černý, Lattner, Barák "C", Ferenčík, Alexa, Duba, Lechner, Sajdl, Koblížek, Trojan, Kovalský, Adámek, Vzorovec.

Kamil Pokorný

Kamil Pokorný - Třebíč: Další z utkání se soupeřem, kterého budeme potkávat i v soutěži. Byla to pro nás užitečná konfrontace, protože mužstva už mají svoji tvář a zhruba v tomto složení půjdou do soutěže. Utkání bylo bojovné a těší mě nula na naší straně, o kterou se zasloužil nemalou měrou brankář, podal slušný výkon. Kdybychom byli trochu rychlejší a důraznější v koncovce, mohli jsme soupeři utéct na rozdíl dvou, nebo tří gólu a tím pádem i víc kontrolovat hru. Takhle, pokud vedete jen o gól, nikdy není jasné, jak ten zápas dopadne. Na naší straně jsme viděli i spoustu chyb, ale ještě máme pár dní na to, abychom chyby odstranili. Musím uznat, že soupeř hrál dnes také velice dobře.