JUN: TRE - ZNO 6:3 - Účastník EBYSL Třebíč neporazil ani podruhé

T ř e b í č - Ani v odvetném utkáíní nestačil účastník mezinárodní EBYSL Znojmo na Horáckou Slavii Třebíč, hrající českou ligu juniorů. Hosté vedli 2:0 a vše se vyvíjelo v jejich prospěch. Pak ale domácí snížili i vyrovnali. Hosté ještě stihli odskočit na 2:3, ale pak už se trefovali jen domácí. Nedisciplinovaní hosté nezvládli své emoce v závěru utkání a Bílé hvězdy v přesilovkách definitivně rozhodly o svém vítězství. Hattrickem se blýskl Marcel Juráň.

5.kolo, čtvrtek 29.8.2013
6:30:1, 2:2, 4:0
ZNO ZNO
Branky a nahrávky: 29. Juráň (Tvarůžek), 31. Mašek (Roupec), 43. Juráň (Roupec), 53. Juráň, 57. Mašek (Pavlas, Juráň), 59. Jirák (Pelikán) - 8. Špaček (Hložek), 26. Šťáva (Horák, Košťál), 32. Holub (Cerovečki). Rozhodčí: klouda - Brabec, Rampír. Vyloučení: 9:15, navíc Pavlas 10 minut, Vlašín 5 + do konce (oba TRE), Špaček 5 + do konce, Nováček, Šťáva 10 minut nesportovní chování (všichni ZNO). Využití: 5:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 112. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 6:3.
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj (Čáp) - Pavlas, Roupec, Juráň, Abrahám, Jirák, Vlašín, Tvarůžek, Mašek, Kohout, Kučera, Fortelný, Marek, Hotař, Brussmann, Ščerban, Pelikán
Orli Znojmo: Dovina (Helešic) - Theimer, Michalica, šťáva, Cílek, Hloupý, Koňařík, Hložek, Nováček, Špaček, Košťál, Horák, Pelikán, Křípal, Cerovečki, Hačecký, Indruch, Holub, Kacetl