JUN: ZLN-TRE 5:0 - Rozhodla první třetina a častá vyloučení

T ř e b í č - Ke druhému kolu druhé poloviny soutěže, celkově však již k osmadvacátému utkání extraligy, zajížděli junioři na led Zlína, který včera senzačně prohrál v Jihlavě. První pětiminutovka vlastně rozhodla o celém zápase. Hosté měli v prvních pěti minutách pět vyloučených hráčů(!) a třikrát inkasovali. Ve druhé a třetí třetině domácí přidali vždy ještě po jedné brance a jelikož střelcům Třebíče se nepodařilo vsítit ani čestný úspěch, zvítězili "oknaři" 5:0.

28.kolo, sobota 8.12.2007
ZLN ZLN
5:03:0, 1:0, 1:0
Branky: 5. Jurík, 7. Okénka, 16. Matula, 26. Okénka, 58. Šenkeřík Vyloučení: 9:17 + navíc Křemeček 10. minut osobní trest, Ondráček 5. minut + osobní trest do konce utkání - Hobza 5. minut + osobní trest do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 79. Střely na branku: 43:24. Průběh utkání: 5:0.