JUNIOŘI: PRO - TRE 2:15: Junioři zostudili Prostějov a patnácti brankami nadělali problémy zapisovatelům

T ř e b í č - Po pátečním vítězství 11:2 nad Žďárem zajížděli dnes třebíčští junioři do Prostějova a i zde dosáhli dvouciferného vítězství. Místním Jestřábům dokázali mladí Slavisté hokej pořádně znechutit, neboť jejich brankostroj se zastavil na čísle patnáct. Po první třetině tomu však nic nenasvědčovalo, neboť na ukazateli skóre svítil po první siréně stav 1:2. Ale druhá a třetí třetina se stala střeleckým koncertem Třebíčských, z nichž nejvíce, čtyři branky, dal Marek Kundela. V dalším kole zajíždí juniorka v neděli do Nového Jičína a poté ji v pátek ve zřejmě rozhodujícím zápase sezóny čeká na svém ledě Znojmo.

33.kolo, neděle 18.2.2007
PRO PRO
2:151:2,0:8,1:5
Branky a nahrávky SK HS Třebíč: 4. Kundela (Nahodil), 5. V. Burian (Vítek), 23. Kundela (Buček), 25. Kundela, 28. V Burian (Burián), 30. Kundela (Pálka), 35. Dostál (Burián), 35. Pálka, 36. Nahodil (Kundela), 40. Nahodil (Buček), 41. v. Burian (Dostál), 42. Buček, 47. Němec (Kejda), 53. Bartejs (Kejda), 58. Burián (v. Burian).