Junioři: SUM-TRE 3:5: Odveta se domácím nepovedla, dva body získali Slavisté

T ř e b í č - V Šumperku Třebíčští potvrdili velmi dobrou formu z minulých kol a zdolali nepříjemného soupeře, který patří ke špičce letošní ligy juniorů. Dvěma brankami se blýskl Vilém Burian a výborně zachytal i brankář Pavel Míča, jenž v sedmadvacáté minutě za stavu 1:4 zlikvidoval trestné střílení domácích. Junioři Třebíče se teď mohou soustředit na další důležité utkání s lídrem soutěže Znojmem, které je čeká již tuto neděli 3. prosince od 14:30. O čelo tabulky bojující junioři Horácké Slavie si určitě zaslouží podporu diváků. Přijďte proto i vy fandit juniorce v boji o první místo v tabulce!

17.kolo, pátek 1.12.2006
SUM SUM
3:50:2,2:2,1:1
Branky a nahrávky SK HS Třebíč: 4. Novák (Fila), 5. Burian V. (Kundela, Nahodil), 22. Burian V. (Kundela, NAhodil), 23. Dostál (Kurial, Burián), 50. Kurial (Kaláb), .