Junioři si připsali další body za vítězství nad Znojmem

T ř e b í č - Dnes v 10:15 se na třebíčském stadionu utkala Horácká Slavia s Orly ze Znojma. Po bezbrankové první třetině, vynikající třetině druhé a dramatické třetí části hry, nakonec domácí zvítězili těsně 3:2.

8.kolo, neděle 9.10.2005
3:20:0, 3:0, 0:2
ZNO ZNO
Branky a nahrávky: Dostál(Burian Jiří), Bulička, Sobotka(Bulička) - Šindelář(Musil), Musil . Rozhodčí: Vampola . Diváci: 80
SK Horácká Slavia Třebíč: Míča- Franěk,Vlašín, Raus, Jedlička, Popela, Dostál, Burian, Burián, Sobotka, Nahodil, Jánský, Kundela, Pálka, Fiala, Bulička, Kejda, Kaláb, Mauritz, Kurial
Orli Znojmo: Železný- Horáček, Geryk, Mališka, Bačák, Purnoch, Novák, Týmal, Ratkovský, Ferenčík, Barák, Lengál, Musil, Šindelář, Odehnal, Veselý, Vlašín, Vindiš, Hadrava

Na začátku 1.třetiny byli domácí hokejsté lepší. Rozhodčí často vylučoval. První třetina přinesla mnoho šancí na obou stranách, ale z mnoha přesilových her nepadla žádná branka díky pohledným zákrokům obou brankářů. Po první třetině byl tedy stav nerozhodný 0:0.

I ve druhé třetině se rozhodčí Vampola nebál často vylučovat. Ve 28. minutě se po nádherné akci Buriana s Dostálem puk poprvé ocitl v brance hostů. Skóroval druhý jmenovaný. Vzápětí domácí využili přesilovku po střele Buličky vedli již 2:0. Ve 36. minutě ujel znojemským obráncům Sobotka a po asistenci Buličky zvýšil na 3:0.

Ve 45.minutě snížil znojemský Šindelář po nahrávce Musila. Domácí si poté vytvořili nápor, ale branku vstřelit nedokázali. Ve 49. minutě dokázal snížit na rozdíl jediné branky znojemský Musil. Více ale hosté nestihli ani v power-play a tak si domácí připsali dva body za vítězství 3:2.