Junioři v přípravě smírně s Duklou Jihlava

T ř e b í č - Horácká Slavia přivítala v rámci přípravných utkání na domácím ledě hokejisty Dukly Jihlava. První, kdo měl v utkání možnost otevřít skóre, byli právě hosté, když ve 4. minutě zápasu dostali možnost přesilové hry 5 na 3. Horácká Slavia se dokázala přesile hostů ubránit, proto bylo skóre stále nerozhodné. To už ale neplatilo v 9. minutě, kdy otevřel skóre hostující Jakub Láznička. V prostřední části domácí dobývali hostující klec, leč zatím bez většího úspěchu. Na obou stranách jsme viděli bojovný hokej. Až 35. minuta přinesla vyrovnání. V dvojnásobné přesilovce se podařilo z dorážky vyrovnat Janu Kurialovi. Hned první minuta poslední třetiny přinesla branku hostů, kteří opět ztrhli vedení na svoji stranu. Ovšem né na dlouho, protože ve 43. minutě vyrovnal opět třebíčský Jan Kurial. Ve 48. minutě vstřelil třetí branku hostů Lukáš Macek. Třebíč však nechtěla na domácím ledě prohrát, a tak stále bojovala, nakonec se trefil, a tím i skóre uzavřel, Marek Kundela krásnou střelou v přesilové hře. Utkání mezi Třebíčí a Jihlavou tak skončilo nerozhodně 3:3.

7.kolo, pátek 24.8.2007
3:30:1, 1:0, 2:2
JIH JIH
Branky a nahrávky: 35. Kurial (Kundela), 43. Kurial (Dostál), 57. Kundela (Dostál) - 9. Láznička (Macek), 41. Pánek (Mann, Komůrka), 49. Macek (Láznička, Novák). Rozhodčí: Pokorný - Novák, Prušová. Vyloučení: 11:12. Diváci:120.
SK Horácká Slavia Třebíč: Burgr - Popela, Jaroš, Čtveráček, Dvořák, Vlašín, Švaříček, Rajský, Dostál, Vítek, Klíma, Krutiš, Kadela, Němec, Kejda, Burián, Kurial, Dočekal, Fila, Nahodil, Kundela.
HC Dukla Jihlava: Vajner (Tábor) - Hobza, Posmyk, Pekárek, Rozendorf, Zelený, Chaloupka, Vejvoda, Hájek, Pánek, Komůrka, Mann, Kuřítko, Šaršok, Láznička, Novák, Macek, Dvořák, Pometlo, Falta.