LMŽ C: TRE - KOM 5:3 - Domácí výhra s Kometou, Horký dal hattrick

T ř e b í č - V neděli 6.9.2015 se mladší žáci C představili na domácím ledě proti brněnské Kometě. Po velmi kvalitním výkonu celého týmu se radovali ze zaslouženého vítězství. Střelecky se zaskvěl Adam Horký, který vsítil hattrick.

2.kolo, neděle 6.9.2015
5:32:0, 1:2, 2:1
KOM KOM
Branky a nahrávky HST: 2. Horký (Mašíček), 13. Horký (Jaša), 39. Staněk (Horký), 45. Krotký (Kuba), 48. Horký. Vyloučení: 8:4. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely soupeře: 44. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 5:2, 5:3.
SK Horácká Slavia Třebíč: Jan Trvaj (od 29. min. Lukáš Vejmelka) - Štěpán Šabatka, Nikolas Bobrovský, Adam Topol, Marcel Hrbáček, Svatoslav Outulný, Lukáš Kardoš - David Krotký, Tadeáš Kuba, Adam Svoboda, Tomáš Jaša, Tomáš Staněk, Adam Horký, Martin Oliva, Miroslav Mašíček, Alex Daňhel
HC Kometa Brno:

Do prvního domácího zápasu jsme vstoupili koncentrovaně, v dobrém pohybu a dobrou kombinací. Výsledkem snažení bylo vedení, kdy v čase 01:50 otevřel skóre Horký. V polovině třetiny se opět prosadil Horký a stanovil tak účet první části na 2:0. Hosté si také vytvářeli příležitosti, ale obrana byla pevná. V úvodu druhé části jsme udělali chybu v rozehrávce a soupeř trestal - 1:2. Stále se hrálo bojovné utkání a v polovině zápasu se hostům podařilo vyrovnat. V závěru třetiny v přesilovce nahrnul puk na brankáře hostí Horký a Staněk jej včas uklidil do sítě - 3:2. V poslední části jsme Kometě odskočili na 5:2 a pak jsme si už hlídali vedení. Soupeři se podařilo už jen kosmeticky upravit na konečných 5:3. Naše mladé Bílé hvězdy pak mohly slavit sladké vítězství nad silným a kvalitním soupeřem.