MDO: HBR - TRE 1:2 - Mladší dorost vydřel první výhru, tři body vystřelil Mlynář

T ř e b í č - Až do devátého kola museli třebíčští mladíci čekat na první bodový zisk v extralize mladšího dorostu. Pocit vítězství si mohli užít na stadonu Kotlina, kde po boji vydřeli těsnou ale velmi cennou výhru o jediný gól. Šťastným střelcem vítězné branky byl Tomáš Mlynář a 29 střeleckých pokusů domácích zlikvidoval brankář Karel Vejmelka. Pochvalu za bojovnost ale zaslouží celý tým.

9.kolo, neděle 23.10.2011
HBR HBR
1:20:1, 1:0, 0:1
Branky a nahrávky: 36. Osmík (Kolouch) - 20. Všetečka (Bartůněk), 51. Mlynář (Maštera). Rozhodčí: Paulík - Polák, Ryšavý. Vyloučení: 6:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 30:22. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.
BK Havlíčkův Brod: Vaněček - Polák, Vala, Nguyen, Osmík, Málek, Jelínek, Klofáč, Vacek, Bláha, Jojda, Mendl, Krajcigr, Suchý, Lacina, Kraučuk, Semrád, Přibyl, Kolouch, Cejpek, Nováček
SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka - Oburka, Šimka, Veškrna, Hort, Sysel, Trnka, Hodek - Bartůněk, Mejzlík, Všetečka - Caha, Kajnar, Maštera- Urban, Matov, Ferda - Mlynář, Pokorný