MDO: JIH - TRE 4:5sn - Mladší dorost uspěl v Jihlavě, Duklu zdolal v nájezdech
17.8.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

MDO: JIH - TRE 4:5sn - Mladší dorost uspěl v Jihlavě, Duklu zdolal v nájezdech

T ř e b í č - Mladší dorost poprvé v přípravě udolal soupeře. Na jihlavském ledě předvedli třebíčští mladíci velmi dobrý, postupně gradující výkon, který korunovali vítězstvím v samostatných nájezdech."Ve druhé polovině nám k většímu sebevědomí pomohly vstřelené góly," říkal po utkání trenér Bílých hvězd Roman Mejzlík. Dnes (čt 17.8.) od 12:30 přivítá mladší dorost na svém ledě Znojmo.

 
 
   
   

  přát, úterý 15.8.2017

  HC Dukla Jihlava4
  SK Horácká Slavia Třebíč5 sn

  Třetiny: 2:0 2:3 0:1

  Branky a nahrávky: Spilka (Vildomec), Spilka (Růžička, Doležal), Doležal (Hrnčíř), Patočka, roz. náj. Spilka

   
   

  SK Horácká Slavia Třebíč: Martin, Svoboda P. - Šplíchal, Blecha, Ježek, Linhart, Patočka, Růžička - Přidal, Kotačka, Čtveráček, Hrnčíř, Doležal, Vildomec, Klár, Jurda, Spilka, Svoboda A

   
  Autor: Soňa Chmelová
  TIP: outdoor
  VYHLEDÁVÁNÍ
  AKTUÁLNĚ NA WEBU

  Třebíčští poráží podruhé v sezóně Frýdeckomístecké, v sobotu vyzvou Vsetín

  T ř e b í č - Zápas ve Frýdku–Místku se nesl ve znamení premiérových tref třebíčských hráčů. Ale pojďme hezky popořádku. Hosté v utkání od čtrnácté minuty prohrávali. Jenže spíše nezaslouženě, protože od začátku utkání byli aktivnějším mužstvem. Jejich aktivita pokračovala i ve druhé třetině, odměna přišla hned v jejím úvodu, kdy se poprvé v sezóně prosadil Petr Kratochvíl. Ten dostal puk do sítě chytře odrazem od vyjetého brankáře domácích. O čtyři minuty později šly Bílé hvězdy do vedení po spolupráci Luboš Horký – Michal Vodný a po dalších třech minutách hry se radoval ze druhé trefy v sezóně Tadeáš Král a hosté vedli už 3:1. Čtvrtý gól byl premiérovou trefou sezóny pro Tomáše Mlynáře a pojistkou tříbodové výhry hráčů s bílou hvězdou na hrudi. Už v sobotu čeká Třebíč atraktivní souboj s hosty ze Vsetína.

   
  SERVIS
   
   
  Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS