MDO: JIH - TRE 6:2 - Mladší dorost v prvním zápase přípravy nestačil na Jihlavu

T ř e b í č - První přátelské utkání nově se rodícího týmu mladších dorostenců využili trenéři obou týmů především k vyzkoušení mladších hráčů. Úvod utkání se lépe vydařil domácím, kteří polovinu první třetiny měli převahu a hned z první akce se také ujali vedení. Ve druhé třetině měli navrch naopak Třebíčští, ale z několika vyložených šancí se jim podařilo pouze srovnat stav utkání. V závěrečné části hry mladí slávisté již neplnili pokyny trenérů, čímž pomohli domácím k pohodlnému zvyšování svého náskoku.

1.kolo, čtvrtek 4.8.2011
JIH JIH
6:21:0, 0:1, 5:1
Branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 1. Svatuška (Zayml), 42. Pospíchal, 46. Zayml (Jaroš), 49. Peschout (Zayml), 50. Indra (Zajíc), 60. Hrala (Zayml) - 23. Mlynář (Ferda), 56. Urban (Všetečka). Rozhodčí: Pavlík - Šťastná, Polák. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 70. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2, 6:2. Třetiny: 1:0, 0:1, 5:1
HC Dukla Jihlava: Vacek (Adam) - Kochánek, Vejnar, Jaroš, Pospíchal, Dörrer, Sobotka, Wasserbauer, Svatuška, Zayml, Hrala, Indra, Křížek, Bína, Peschout, Hynek, Tůma, Červinka, Zajíc.
SK Horácká Slavia Třebíč: Loubal (Šoustal) - Trnka, Kableka, Hodek, Veškrna, Dobeš V., Dobeš A., Hort, Sysel, Válal, Mynář, Ferda, Maštera, Matov, Všetečka, Niederhafner, Dobeš, Pokorný, Caha, Kajnar, Urban.