MDO: TRE - BNJ 15:1 - Mladší dorost patnácti góly deklasoval Benátky

T ř e b í č - Mladší dorost Horácké Slavie zahájil mistrovské boje vysokým vítězstvím nad "libereckými" Benátkami nad Jizerou. Hosté působili po celé utkání neškodným dojmem, hrálo se převážně v jejich třetině a skóre narůstalo až do stavu 15:0. Teprve pak se Benáteckým povedlo v přesilové hře vstřelit čestnou branku. Osmi body za čtyři branky a čtyři asistence se blýskl šikovný forvard Matěj Novák.

1.kolo, neděle 8.9.2013
15:15:0, 7:0, 3:1
BNJ BNJ
Branky a nahrávky: 3 Březka (Valík), 7 Novák (Ferda, Sigmund), 10 Bednář (Strnad M.), 15 Ferda (Novák), 17 Sigmund (Novák), 22 Strnad (Bednář), 23 Novák (Sigmund, Erat), 26 Sigmund, 29 Novák (Nejedlý), 35 Ferda (Sigmund, Novák), 38 Novák (Ferda), 40 Nejedlý (Michálek, Slabý), 45 Strnad (Březka), 46 Michálek (Novák), 51 Nejedlý (Caha) - 51. Jančí (Votoupal. Rozhodčí: Kotlík - Brabec, hejduk. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 73. Průběh utkání: 15:0, 15:1.
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal (31. Trnka) - Strnad, Erat, Procházka, Valík, Svoboda, Slabý, Přibyl, ferda, novák, Sigmund, Strnad, bednář, Březka, michálek, caha, Nejedlý, Kadrnožka
HC Benátky nad Jizerou: Stavar (31. Král) - Vaněček J., Vaněček P., Gebell, Prebsl, erben, Erbenová, Votoupal, Jančí, Bopuřil, Lexa, Růžička, Fišer, Čermák, Závora, Šebíková