MDO: TRE - BNJ 8:5 - Mladší dorost je extraligový

T ř e b í č - Mladší dorostenci v těžkém utkání porazili Benátky nad Jizerou 8:5 a šest kol před koncem soutěže si pod vedením trenérů Buriana a Urbana zajistili postup do extraligy. "Bylo to dnes vydřené vítězství, ale velmi cenné, znamená totiž postup do extraligy," řekl po utkání hlavní kouč týmu Jiří Burian starší.

29.kolo, čtvrtek 17.2.2011
8:50:0, 4:3, 4:2
BNJ BNJ
Branky a nahrávky: 23. Burián (Moravec), 28. Všetečka (Mejzlík), 31. Jirák (Tůma), 40. Bednář (Fortelný), 43. Burián (Bednář, Juráň), 47. Tůma (Bartůněk), 53. Bednář (Juráň, Burián), 60. Bednář (Bartůněk) – 30. Fedurco (Černý, Petrák), 33. Černý (Fedurco), 39. Fedymycz, 57. Špičan (Fedymycz), 60. Šrámek (Vacek). Rozhodčí: Habásko – Stehlík, Rampír. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 75.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Vejmelka) – Moravec, Fortelný, Oburka, Šimka, Veškrna, Hort, Šveráček – Bednář, Juráň, Burián – Bartůněk, Tůma, Jirák – Mejzlík, Ondráček, Všetečka – Jahoda