MDO: TRE - HBR 1:3: Čekání na výhru v přípravě pokračuje

T ř e b í č - Už páté přípravné utkání mají za sebou maldší dorostenci Horácké Slavie a opět se vítěztsví nedočkali. V zápase s Rebely tahali téměř po celý zápas za kratší konec a vyrovnanou partii dokázali se soupeřem hrát pouze ve druhé třetině. Vinou velké obměny kádru a někdy nepříliš pochopitelných odchodů tahounů loňského kárdru do stejné soutěže, jakou letos budou mladší dorotstenci Třebíče hrát, je na týmu znát velká nesehranost, chybí důraz jak v osobních soubojích, tak před brankou i ve střelbě. Ve třetí třetině zápasu měli hosté jasně navrch a nebýt nejlepšího hráče Třebíče, brankáře Davida Svobody, mohlo být skóre ve prospěch hostů mnohem vyšší. Pokud chtějí Třebíčští hrát v extralize důstojnou roli, stojí před nimi do začátku soutěže hodně práce, tvrdý trénik a poctivý přístup k hokeji vůbec. V opačném případě hrozí, že budou v soutěži otloukánky a to si jistě nikdo z nich nepřeje.

5.kolo, středa 24.8.2011
1:31:1, 0:1, 0:1
HBR HBR
Branky a nahrávky: 13. Michálek (Ferda, Trnka) - 6. Polák (Bancíř), 39. Semrád (Přibyl), 45. Kolouch (Cejpek. Rozhodčí: Dostál. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Loubal) - Oburka, Šimka, Hort, Veškrna, Trnka, Kabelka, Hodek, Sysel, Maštera, Mejzlík, Všetečka, Dobeš, Kajnar, Urban, Michálek, Matov, Ferda, Mlynář, Dobeš, Válal
BK Havlíčkův Brod: Brož (Pešek) - Bancíř, Mendl, Suchý, Vacek, Klofáč, Bušek, Lacina, Málek, Vala, Kolouch, Jojda, Polák, Kraučuk, Tecl, Semrád, Abbrent, Cejpek, Přibyl