MDO: TRE - JHR 6:0 - Vyrovnaná jen první třetina, pak jasná výhra Třebíče

T ř e b í č - V sedmadvacátém kole ligy mladšího dorostu potvrdili třebíčští mladíci, že v soutěži jen těžko hledají konkurenci. Jidřichohradečtí se dvanácti hráči stačili s Horáky bruslit jen první třetinu. Od druhé části začali domácí praktikovat svoji nátlakovou a kombinační hru, hostům stále víc docházely síly a nakonec inkasovali šest branek, z nichž dvě vsítil mladíček z osmé třídy Patrik Matov.

27.kolo, neděle 30.1.2011
6:01:0, 1:0, 4:0
JHR JHR
Branky a nahrávky: 15. Matov (Veškrna), 31. Ondráček, 41. Juráň (Bednář, Ondráček), 46. Bednář Štveráček), 53. Matov, 54. Bednář (Tůma, jirák). Rozhodčí: Kotlík - Jeletz, Lukáč. Vyloučení: 6:7, navíc Houška (JHR) 10. minut za nesportovní chování. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 75. Průběh utkání: 6:0.
SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka - Štveráček, Firtelný, Oburka, Dobeš, Veškrna, Hort, Bednář, juráň, Ondráček, Bartůněk, Tůma, jirák, Jahoda, urban, Mejzlík, Matov
KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Fogl - Janeček, Blažek, Chramosta, Michal, Baumann, Picka, Přibyl, Radvanský, Šergl, Šíma, Křížová, Houška