MDO: TRE - TAB 8:7 - Třebíčští porazili favorita brankou v poslední minutě
7.11.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

MDO: TRE - TAB 8:7 - Třebíčští porazili favorita brankou v poslední minutě

T ř e b í č - Mladší dorost přivítal na svém ledě favorizovaný tým Tábora, jenž v tabulce bojuje s Pardubicemi o první místo. Utkání odstartovali lépe hosté, ale Třebíčští stihli do konce první třetiny srovnat na 3:3. Druhou část hosté potvrzovali svou dobrou formu a dvěma brankami naklonili misky vah na svou stranu. Jenže ve třetí třetině byli produktivnější Třebíčští, kteří nasázeli Kohoutům z Tábora pět branek. Ta poslední, vítězná z hole Zdeňka Vedrala (na fotografii) navíc padla v poslední minutě a hosté už na ni nenašli odpověď. Zápas tedy skončil výhrou třebíčského týmu, který si ji za obětavou hru až do posledních vteřin zápasu zasloužil.

 
 
   
   

  11.kolo, sobota 4.11.2017

  SK Horácká Slavia Třebíč8
  HC Tábor7

  Třetiny: 3:3 0:2 5:2

  Branky a nahrávky: 8. Doležal (Spilka), 18. Svoboda A., 19. Svoboda A. (Doležal, Spilka), 46. Vedral (Hrnčíř), 48. Doležal (Dvořák), 54. Spilka (Koňařík), 55. Spilka (Růžička), 60. Vedral (Spilka). Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1.

   
   

  Komentář k zápasu

  Reportáž není k dispozici
  Autor: Soňa Chmelová

  Ohlasy trenérů

  Roman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: "V první třetině jsme pustili hosty do dvoubrankového vedení. Naštěstí se nám podařilo do konce první části skóre srovnat. Hra ve druhé části se nám moc nedařila a soupeř naše chyby potrestal dvěma góly. V poslední třetině jsme ztrátu smazali a šli poprvé v utkání do vedení. S velkým kusem štěstí jsme zvládli přestřelku v závěru utkání a vydřeli důležité 3 body. "
  TIP: outdoor
  VYHLEDÁVÁNÍ
  AKTUÁLNĚ NA WEBU

  Hlasujeme pro krásný gól Tomáše Havránka, ukažme sílu fandů HST

  T ř e b í č - Společnost TVCOM.cz vybírá nejhezčí góly měsíce do ankety, v níž mohou hlasovat fanoušci všech klubů, a to zcela zdarma. Z každého zařízení lze hlasovat zvlášť. V aktuálním výběru je nominován krásný gól Tomáše Havránka ze zápasu proti Vsetínu. Ano, bude těžké přehlasovat fanoušky Českých Budějovic nebo třeba Vsetína. Ale pojďme to společně zkusit, pojďme ukázat naši sílu. Videoanketu najdete v odkazu níže, gól Tomáše Havránka je v ní pod číslem 5. Děkujeme za každý hlas. Pro vítěze ankety je připraven krásný dárek - hodinky v hodnotě 18 000 korun.

   
  SERVIS
   
   
  Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS