MDO: TRE - TAB 8:7 - Třebíčští porazili favorita brankou v poslední minutě
7.11.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

T ř e b í č - Mladší dorost přivítal na svém ledě favorizovaný tým Tábora, jenž v tabulce bojuje s Pardubicemi o první místo. Utkání odstartovali lépe hosté, ale Třebíčští stihli do konce první třetiny srovnat na 3:3. Druhou část hosté potvrzovali svou dobrou formu a dvěma brankami naklonili misky vah na svou stranu. Jenže ve třetí třetině byli produktivnější Třebíčští, kteří nasázeli Kohoutům z Tábora pět branek. Ta poslední, vítězná z hole Zdeňka Vedrala (na fotografii) navíc padla v poslední minutě a hosté už na ni nenašli odpověď. Zápas tedy skončil výhrou třebíčského týmu, který si ji za obětavou hru až do posledních vteřin zápasu zasloužil.

11.kolo, sobota 4.11.2017

SK Horácká Slavia Třebíč8
    HC Tábor7

Třetiny: 3:3 0:2 5:2

Branky a nahrávky: 8. Doležal (Spilka), 18. Svoboda A., 19. Svoboda A. (Doležal, Spilka), 46. Vedral (Hrnčíř), 48. Doležal (Dvořák), 54. Spilka (Koňařík), 55. Spilka (Růžička), 60. Vedral (Spilka). Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1.