MDO: TRE - ZDR 5:6 sn - Mladíkům z Třebíče se v přípravě nedaří

T ř e b í č - Už čtvrtý přípravný zápas odehráli mladší dorostenci Horácké Slavie. Těm se v přípravě na extraligu nedaří a zatím čekají na první vítězství. I když se Žďárem v poslední třetině vedli už 5:3, nakonec prohráli 5:6 po samostatných nájezdech.

4.kolo, úterý 16.8.2011
5:6sn1:3, 3:0, 1:2
ZDR ZDR
Branky a nahrávky: 2. Caha (Kajnar, Urban), 23. Ferda (Trnka), 30. Kajnar (Caha), 35. Všetečka (Maštera, Oburka), 51. Caha (Urban) - 2. M.Šmída (Vlček), 15. Mäki (Havránek), 19. M.Šmída (Prchal), 53. M.Šmída (Vlček), 54. R.Němec (Prchal). Vyloučení: 10: 6. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 24:32.
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal (30. Loubal) - Oburka, Šimka, Hort, Veškrna, Trnka, Kabelka, Hodek, Sysel - Maštera, Mejzlík, Všetečka - Caha, Kajnar, Urban - Michálek, Matov, Ferda - Válal, J.Dobeš, V.Dobeš
SKLH Žďár nad Sázavou: Peška - A.Němec, Vlček, Linsbauer, Macky, Machovec, Macek - R.Němec, M.Šmída, Prchal - Havránek, Nečas, Mäki - Šimák, D.Šmída, Rozmarín