MDO: TRE - ZNO 7:4 - Mladší dorost se rozehrává, odneslo to Znojmo
17.8.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

MDO: TRE - ZNO 7:4 - Mladší dorost se rozehrává, odneslo to Znojmo

T ř e b í č - Čtvrtý přípravný zápas mladších dorostenců byl z jejich strany nejpovedenější. Znojmu nedaly mladé Bílé hvězdy šanci a sedmi góly rázně řekly, kdo bude vítězem zápasu. Jednou brankou a dvěma asistencemi se na vítězství podílel Patrik Spilka. V pátém přípravném zápase je pak čeká odveta utkání s Jihlavou, a to ve středu 23.8. od 12:45.

 
 
   
   

  přát, čtvrtek 17.8.2017

  SK Horácká Slavia Třebíč7
  Orli Znojmo4

  Třetiny: 3:1, 1:3, 3:0

  Branky a nahrávky: Přidal (Dolníček, Kotačka), Doležal (Spilka, Vildomec), Čtveráček (Růžička), Kotačka (Dolníček), Doležal (Spilka), Spilka (Doležal), A. Svoboda (Linhart)

   

  SK Horácká Slavia Třebíč: P. Svoboda (Martin) - Šplíchal, Blecha, Ježek, Linhart, Patočka, Růžička - Přidal, Dolníček, Kotačka, Čtveráček, Doležal, Vildomec, Klár, Spilka, A. Svoboda

   
  Autor: Jiří Mokrý

  Ohlasy trenérů

  Roman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: Dobře jsme zvládli první třetinu, která byla takovou přetahovanou o puk. Druhá část nám nevyšla vůbec. Hosté dali tři branky a vedli. Naštěstí se nám do přestávky podařilo vyrovnat. V závěrečné periodě jsme si vedli lépe v koncovce a utkání vyhráli.
  TIP: outdoor
  VYHLEDÁVÁNÍ
  AKTUÁLNĚ NA WEBU

  Třebíčští poráží podruhé v sezóně Frýdeckomístecké, v sobotu vyzvou Vsetín

  T ř e b í č - Zápas ve Frýdku–Místku se nesl ve znamení premiérových tref třebíčských hráčů. Ale pojďme hezky popořádku. Hosté v utkání od čtrnácté minuty prohrávali. Jenže spíše nezaslouženě, protože od začátku utkání byli aktivnějším mužstvem. Jejich aktivita pokračovala i ve druhé třetině, odměna přišla hned v jejím úvodu, kdy se poprvé v sezóně prosadil Petr Kratochvíl. Ten dostal puk do sítě chytře odrazem od vyjetého brankáře domácích. O čtyři minuty později šly Bílé hvězdy do vedení po spolupráci Luboš Horký – Michal Vodný a po dalších třech minutách hry se radoval ze druhé trefy v sezóně Tadeáš Král a hosté vedli už 3:1. Čtvrtý gól byl premiérovou trefou sezóny pro Tomáše Mlynáře a pojistkou tříbodové výhry hráčů s bílou hvězdou na hrudi. Už v sobotu čeká Třebíč atraktivní souboj s hosty ze Vsetína.

   
  SERVIS
   
   
  Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS