MŽD: TRE - CTB 1:4 - Nejmladší bojovníci nestačili na lídra, prohráli s Chotěboří

T ř e b í č - V sobotu 6. prosince 2014 sehráli naši nejmladší žáci své další mistrovské utkání základní části „Ligy mladších žáků D“ na domácím ledě s týmem HC Chotěboř. A i když naše Bílé hvězdy statečně bojovaly a držely hubené vedení 1:0 až do 51. minuty, nakonec padly. Soupeř byl v utkání lepší, zaslouženě vyhrál a potvrdil tím svou letošní nadvládu v soutěži v této kategorii.

14.kolo, sobota 6.12.2014
1:41:0, 0:0, 0:4
CTB CTB
Branky a nahrávky HST: Kříž (Kuba). Vyloučení: 5:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely soupeře na branku: 65. Průběh utkání: 1:0, 1:4.
SK Horácká Slavia Třebíč: Lukáš Vejmelka (od 30. min. Jan Trvaj) – Adam Topol, Marcel Hrbáček, Štěpán Šabatka, Nikolas Bobrovský, Tomáš Jaša, Radek Neměc, Lukáš Kardoš - Adam Kříž, Tomáš Staněk, Tadeáš Kuba, Adam Svoboda, Adam Horký, David Krotký, Martin Oliva, Jan Venhoda, Alex Daňhel, Svatoslav Outulný, Miroslav Mašíček.