Na rosickém ledě dali čtvrťáci Třebíče Vídni desítku

T ř e b í č - V utkání 15. kola zajíděli naši mladí hráči na led zimního stadionu v Rosicích, kde hraje svoje domácí zápasy Vídeň. Třebíčští svého soupeře jasně přehráli a nasázeli mu desítku. Nejlěpe se jim povedla druhá třetina, v níž stihli vsítit pět branek. Utkání se povedlo Ondřeji Urbanovi který vstřelil dvě branky hostů.

15.kolo, neděle 15.1.2006
WIE WIE
1:101:2, 0:5, 0:3
Branky HST: F.Pyrochta 2, O.Urban 2, P.Veškrna 2, T.Balík, T.Hodek, J.Jahoda, P.Matov.
Asistence:M.Mejzlík 3, J.Abrahám 2, T.Balík 2, R.Bartůněk, J.Jahoda, O.Urban, P.Veškrna
EC Vienna Capitals:
SK Horácká Slavia Třebíč: K.Vejmelka, D.Svoboda - T.Hodek, J.Dobe, V.Dobe, M.tveráček, J.Válal - P.Vekrna, T.Balík, M.Mejzlík - R.Bartůněk, F.Pyrochta, P.Matov - J.Jahoda, O.Urban, J.Abrahám

V utkání 15. kola zajíděli nai hráči na led zimního stadionu v Rosicích, kde hraje svoje domácí zápasy Vídeň.

Hned v první minutě se třebíčským podařilo otevřít skóre utkání a tak se mohlo zdát, že se bude opakovat příděl z prvního vzájemného zápasu, kde Slavisté nasázeli soupeři 21 branek. Ve čtvrté minutě se sice podařilo zvýit vedení na 2:0, ale v 10. minutě soupeř snížil na rozdíl jedné branky. Výsledkem 1:2 také první třetina skončila.

Další dvě třetiny měli podobný průběh. Hráči soupeře stáli před svým gólmanem a třebíčství nedokázali prostřelit tento obranný val. A když u se jim podařilo dostat na dostřel gólmana, tak jej většinou trefovali. Opět zůstalo několik šancí nevyužito malým důrazem před soupeřovou bránou. Nakonec však dostali puk za brankáře celkem desetkrát a zaslouženě získali do tabulky další dva body.