Pátá třída BLA-TRE 3:0: Vyrovnaný zápas, ale slabá produktivita hostů

T ř e b í č - V neděli zajížděli hráči páté třídy k utkání do Blanska, kterému v domácím utkání nedokázali vstřelit žádnou branku. Stejně se jim vedlo i na bůanenském ledě, kde ve vyrovnaném utkání nedokázali brankáře domácích úřekonat ani jednou.

23.kolo, neděle 4.3.2007
BLA BLA
3:01:0, 0:0, 2:0
HC Blansko:
SK Horácká Slavia Třebíč: D.Svoboda - M.Štveráček, J.Šimka, T.Hodek, A.Oburka, F.Pyrochta, V.Dobeš - O.Urban, J.Tůma, M.Mejzlík - J.Jahoda, R.Bartůněk, T.Balík - J.Válal, J.Všetečka, P.Matov

V začátku utkání byl znát až přílišný respekt z výškové převahy soupeře, čehož domácí využili v 5. minutě ke vstřelení vedoucí branky. Tato branka třebíčské hráče povzbudila a důrazným napadáním soupeře v jeho rozehrávce si dokázali vytvořit i šance, které však bohužel nepromněnili. Do šaten se tak šlo za jednobrankového vedení domácích.

Ve druhé třetině měly oba týmy šance, ale brankáři změnu skóre nepřipustili. Zvláště hosté měli v této třetině dost šancí na otočení nepříznivého stavu, ale třebíčští střelci neprokázali dostatečný klid v koncovce.

Do poslední části hry nastoupili lépe opět domácí hráči, ale třebíčská obrana odolávala až do 38.minuty, kdy domácí hráči byli před bránou hostí důraznější - 0:2. O dvě minuty později využili Blanenští špatného střídání hostů a samostatný únik s přehledem zakončili - 0:3. Do konce utkání se skóre již nezměnilo a tak nezbývá než konstatovat, že celkem vyrovnané utkání rozhodla opět slabá střelecká potence třebíčských hráčů.