Pátá třída - TRE-BLA 0:3: Blansko si z Třebíče zaslouženě odvezlo oba body

T ř e b í č - V desátém kole přivítali páťáci na svém ledě tým Blanska, který si z Třebíče odvezl oba body za vítězství 0:3. Hosté vyhráli zcela zaslouženě, kromě první poloviny úvodní třetiny byli lepším týmem a měli více šanci. Od vyšší prohry zachránili domácí tým svým výborným výkonem oba brankáři, zejména Karel Vejmelka přiváděl útočníky hostů k šílenství.

10.kolo, neděle 3.12.2006
0:30:0, 0:0, 0:3
BLA BLA
SK Horácká Slavia Třebíč: K.Vejmelka, D.Svoboda - T.Hodek, J.Šimka, A.Oburka, M.Štveráček, J.Dobeš, V.Dobeš, - O.Urban J.Tůma, T.Burián, - J.Jahoda, T.Balík, J.Válal - F.Caha, J.Všetečka, P.Matov
HC Blansko:

Od úvodních minut zatlačili domácí hráči svého soupeře před jeho bránu. Dobrým bruslením a napadáním nepustili svého soupeře z třetiny, ale žádnou šanci si nevytvořili. Byli to napopak hosté, kteří z ojedinělého protiútoku měli velkou šanci na otevření skóre, ale sólový únik třebíčský brankář skvěle vykryl. Polovinu úvodní třetiny domáci hráči zle zatápěli před bránou hostí, ale bohužel šanci ke vstřelení branky si nevypracovali. Od poloviny úvodní části se hra vyrovnala, více šancí si vypracovali hosté, ale domácí brankář odolával.

Druhá třetina měla podobný průběh jako závěr druhé části, domácí hráči přestali napadat hráče hostí při rozehrávce a nechávali je hrát.
Všechny pokusy hostí likvidoval s ledovým klidem domácí brankář K.Vejmelka, hosté byli naštěstí v koncovce bezradní.

V poslední části domácím hráčům jakoby došel dech, rozhodnutí přinesla 34. minuta, kdy hosté hned dvakrát prolomili střeleckou smůlu.