Posílená Dukla byla pro mladé Slavisty velkým soustem

T ř e b í č - Po nepříliš přesvědčivých výkonech v posledních zápasech zajížděli hráči třebíčské čtvrté třídy na led vedoucího celku tabulky - Dukly Jihlava. Sehráli poměrně vyrovnaný zápas, ale nepovedla se jim zejména druhá třetina. Náskok soupeře sice mocně stahovali, nicméně siréna jim už vyrovnat nedovolila. Autorem dvou branek hostů byl s chutí hrající Jan Abrahám.

17.kolo, neděle 22.1.2006
JIH JIH
6:41:1, 4:0, 1:3
Branky a nahrávky HST: 15. M.Mejzlík, 37. a 43. J.Abrahám (na 2. R.Bartůněk), 44. J.Dobeš (P.Veškrna)
HC Dukla Jihlava:
SK Horácká Slavia Třebíč: K.Vejmelka, D.Svoboda - P.Veškrna, A.Oburka, F.Pyrochta, V.Dobeš, M.Štveráček, T.Hodek - J.Jahoda, T.Balík, P.Matov - J.Dobeš, J.Abrahám, J.Válal - R.Bartůněk, M.Mejzlík