SDO: TRE - CRU 6:1 - Starší dorost vysoko přehrál Chrudim, rozhodly góly ve druhé třetině

T ř e b í č - Starší dorostenci pokračují ve výborných výkonech a spanilé jízdě ligovými zápasy. Jejich formu poznala i pátá Chrudim. Nebýt zaváháíní v první minutě, mohli domácí mít nejen vítězství, ale i čisté konto. Po první třetině vedly Bílé hvězdy o jedinou branku, ve druhé ale nasázely hned tři góly a prakticky rozhodly zápas. Tři body za jednu branku a dvě asistence si připsal obránce Daniel Kabelka.

16.kolo, neděle 24.11.2013
6:12:1, 3:0, 1:0
CRU CRU
Branky a nahrávky: 8. Mejzlík (Tůma, Kabelka), 14. Všetečka (Valík), 24. Ferda, 28. Kabelka (Ferda, Matov), 37. Urban (Kabelka, Ferda), 47. Dobeš J. (Maštera). Rozhodčí: Coufal - Bružička, Otahal. Vyloučení: 11:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 77. Střely na branku: 42:22. Průběh utkání: 0:1, 6:1.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Nováček) - Hodek, Valík, Šimka, Kabelka, Wasserbauer J., Dobeš A., Mejzlík, Tůma, Všetečka, Ferda, Matov, Urban, Maštera, Kajnar, Dobeš J., Michálek
HC Chrudim: Peřina - Polák, Jiruška, Pilař, Kopečný, Šidlo, Šklíba, Berný, Kmošek, Novotný, Dušek, Švarc, Kmoníček, Solnička, Faltys, Zeman