SDO: TRE - HBR 5:4 - Techničtější Třebíč nakonec slavila těsnou výhru

T ř e b í č - Hosté na domácí vyrukovali s velmi tvrdou hrou, kterou si někteří hráči Rebelů pletli se zákeřností. Bohužel rozhodčí takový styl tolerovali. Domácí však byli techničtější a víc si rozuměli s pukem. V průběhu utkání si vypracovali až třígólový náskok, který do konce druhé třetiny Rebelové přesnými střelami otřenými tyče stáhli na rozdíl jediné branky. Protože Třebíčští nastoupili do třetí třetiny ve stylu rychlejšího veřejného bruslení, přišlo zasloužené vyrovnání. Nakonec však domácí přecejen slavili výhru o pověstný fous. V samostatných nájezdech byli také lepší Slávisté, za které proměnil svůj nájezd Maroš Jakič. Z hostů se za záda výborně chytajícího Cahy netrefil nikdo.

5.kolo, středa 19.8.2009
5:41:0, 3:3, 1:1
HBR HBR
Branky SK HS Třebíč: Pekárek 2, Outulný, Šulc, Svoboda. Průběh utkání: 1:0, 4:1, 4:4, 5.4.
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj, (30. Caha) - Krejčí, Peroutka, Jakič, Pálka, Dobrovolný, vyhnalík, Sedlář - Vlašín M., Šulc, Paták - Caudr, Donutil P. Kazatel - Outulný, Marek, Weiss - Vašíček, Pekárek, Stromecký - Svoboda, Nechvátal