SDO: TRE - JAB 5:6 - První ze dvou utkání s Jabloncem starší dorost o jeden gól prohrál

T ř e b í č - Starší dorost přivítal v pátek na svém ledě tým Jablonce. Bojovné utkání začali lépe domácí a kdyby po deseti minutách vedli o tři branky, nikdo by se nemohl divit. Jenže z velkých šancí udeřily Bílé hvězdy pouze jednou, hosté využili jednu chybu domácích a po první třetině svítil na kostce stav 1:1. Také druhá třetina skončila nerozhodně, jen s tím rozdílem, že oba týmy vstřelily po dvou brankách. V této části bylo k vidění mnoho nečistých zákroků, a to i pro zdraví hráčů nebezpečných. Třetí část vyhráli hosté o jednu branku, když už vedli 6:4. Domácí stihli v power - play snížit na rozdíl jedné branky, ale to bylo z jejich strany vše. Mrzet je mohou individuální chyby, po kterých inkasovali laciné branky a jeden gól inkasovaný ve vlastním oslabení. Hosté v Třebíči nocují a oba soupeři se utkají znovu hned zítra (v sobotu 16.1.) od 12:00.

25.kolo, pátek 15.1.2016
5:61:1, 2:2, 2:3
JAB JAB
Branky a nahrávky: 4. Michálek (Bednář), 22. Trnka (Havelka), 26. Nejedlý (Dvořák), 49. Michálek (Marek), 59. Dvořák (Nejedlý, Bednář) - 9. Cadrik (Král), 21. Král, 26. Tkáčik (Vodseďálek, Král), 41. Vodseďálek, 49. Král (Tkáčik), 52. Mizera. Rozhodčí: Marek Honza - Mejzlík, Kotrba. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 46. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:6 5:6.
SK Horácká Slavia Třebíč: Trnka Kamil - Strnad, Erat J., Svoboda, Pacalová, Havelka, Marek, Michálek, Dvořák, Nejedlý, Bednář, Dundálek, Lupač, Pacal, Trnka Patrik.
HC Vlci Jablonec: Jiránek - Kačo, Mizera, Rudoph, Král, Koula, Kvapil, Tkáčik, Vodseďálek, Hujer, Vlad, Šuráň, Benda, Cadrik, Flek.