SDO: TRE - KOL 2:5 - Dorost nestačil na Kolín, ten si upevnil vedení v tabulce

T ř e b í č - Starší dorostenci po pátečním vítězství nad Znojmem vyzvali lídra soutěže, kolínské Kozly. Hosté byli snad kromě posledních pěti minut druhé třetiny lepším celkem a zaslouženě vyhráli. Tímto vítězstvím navíc potvrdili vedoucí pozici v tabulce. Domácí bohužel nemohli využít zraněného Martina Maška, který si v pátečním střetnutí obnovil zranění zápěstí.

22.kolo, neděle 8.1.2012
2:50:2, 1:1, 1:2
KOL KOL
Branky a nahrávky: 26. Vondráček P. (Roupec), 56. Tvarůžek (Roupec, Bednář). Rozhodčí: Paulík - Jeletz, Polák. Vyloučení: 4:9. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Fučík) - Pelikán, Fortelný, Ošmera, Tvarůžek, Štveráček, Neveselý, Roupec, Bednář, Tůma, Burián, Juráň, Jirák, Abrahám, Vondráček
HC Kolínští Kozlové: Váňa - Skála, Jelínek, Nedbal, Kočí, Marvánek, Fiala, Hejný, Barták, Nedbal, Hubáček, Spatzer, Krumpholc, Šiffa, Tománek