SDO: TRE - KOL 3:2pp - Dorost si připsal první barážové vítězství, vyšlápl si na Kolín

T ř e b í č - Starší dorost rozehrál barážovou skupinu o extraligu. V pátečním duelu v Ústí nad Labem to sice nevyšlo, ale domácí zápas proti Kolínu třebíčští mladíci po vyrovnaném průběhu vyhráli gólem v prodloužení po chybě jednoho z obránců Kolína. V pátek zajíždí starší dorost k dalšímu barážovému utkání do Písku, v Třebíči se představí v neděli 23. března v atraktivním zápase s Ústím nad Labem, zachraňujícím nejvyšší soutěž.

, neděle 16.3.2014
3:2p0:0, 1:1, 1:1 - 1:0
KOL KOL
Branky a nahrávky: 26. Ferda (Oburka), 57. Tůma (Hort), 61. Všetečka (Kajnar) - 34. Černý (Kozák, Křeček), 43. Černý (Kozák). Rozhodčí: Dědek - Měkýš, Toman. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 115.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Nováček) - Šimka, Oburka, Kabelka, Wasserbauer, Hort, Hodek - Tůma, Matov, Všetečka - Kajnar, Ferda, Urban - Novák, Michálek, Maštera.