SDO: TRE - KOM 2:6 - Třináct statečných na Kometu nestačilo

V dalším kole extraligy staršího dorostu přijel do Třebíče tým Komety Group. Domácí nastoupili s torzem mužstva. V poli se představilo třináct hráčů, někteří již také s příznaky nemoci. Po první třetině, která skončila 0:1, přišla ve druhé třetině pětiminutovka zkázy, ve které se hosté trefili hned čtyřikrát a rozhodli o vítězi tohoto utkání. Nutno dodat, že domácí i v této sestavě bojovali a dokázali v závěru skóre korigovat na konečných 2:6.

18.kolo, sobota 31.10.2009
2:60:1, 0:4, 2:1
KOM KOM
Branky a nahrávky: 57. Mikeš (Paták), 60. Nechvátal (Kasalý) - 10. Boček (Fúzik), 26. Bilčík (Ondrášek), 28. Beránek (Dittrich), 28. Fúzik (Ondrášek), 30. Fúzik (Vrba), 46. Horehleď (Pospíšil). Rozhodčí: Hejduk - Samuel, Zidek. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Střely na branku: 35:30. Průběh utkání: 0:6, 2:6.
SK Horácká Slavia Třebíč: Caha (Dusík) - Pálka, Krejčí, Kazatel, Paták, Šulc, Vlašín, Marek, Donutil, Kasalý, Skácel, Mikeš, Nechvátal, Pekárek
HC Kometa Brno: Vrba - Sedlák, Bilčík, Koukal, Šidák, Krejčiřík, Dittrich - Pospíšil, Horehleď, Ondrášek, Čtvrtníček, Beneš, Beránek, Fúzik, Crhák, Boček, Fusek