SDO: TRE - LAN 9:2 - Na začátku chyběl pohyb, od druhé třetiny výborný výkon
10.11.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

SDO: TRE - LAN 9:2 - Na začátku chyběl pohyb, od druhé třetiny výborný výkon

T ř e b í č - Starší dorost se ve čtrnáctém kole Regionální ligy staršího dorostu utkal se soupeřem z Lanškrouna. Východočeši začali utkání lépe, ve větším pohybu a s patřičným nasazením. Odměnou jim byla vedoucí branka ze třetí minuty zápasu. Třebíčští jakoby se nemohli dostat do zápasu, ale v přesilové hře v poslední minutě první třetiny přece jen vyrovnali z hole Patrika Válka. Hned na začátku druhé periody šli do rychlého vedení a do poloviny utkání už vedli 5:1. To byla z třebíčské strany nejlepší pasáž zápasu. Hosté pak snížili na 5:2, ale ve třetí třetině pokračoval brankostroj z hokejek Červenobílých, kteří nasázeli i v této části utkání tři hezké góly. Domácí útočili i na desítku, ale tu se jim vstřelit nepovedlo. Skóre utkání se tak zastavilo na stavu 9:2. Hattrick vstřelil Patrik Válek a sedm kanadských bodů za dvě branky a pět asistenci si připsal Radim Nejedlý (na fotografii).

 
 
 
 

14.kolo, pátek 10.11.2017

SK Horácká Slavia Třebíč9
Orli Lanškroun2

Třetiny: 1:1, 5:1, 3:0

Branky a nahrávky: 20. Válek (Nejedlý), 21. Dvořák Libor (Válek, Nejedlý), 24. Dvořák Libor (Válek, Nejedlý), 27. Nejedlý (Dvořák Libor, Válek), 29. Válek (Dvořák Libor, Nejedlý), 37. Válek (Nejedlý, Marek), 47. Vedral (Bednář), 50. Nejedlý (Bednář, Marek), 56. Vedral (Bednář) - 3. Paclík (Hepnar), 35. Marek (Paclík). Rozhodčí: Skopal - Mezlík, Reich. Vyloučení: 2:2. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Průběh utkání: 0:1, 5:1, 5:2, 9:2.

 

SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný (Kružík) - Viskot, Kameník, Marek, Koňařík, Němec, Vlk, Dvořák Luboš, Dvořák Libor, Válek, Kotačka, Mojdl, Vedral, Pavelka, Nejedlý, Pacal, Průša, Bednář, Svoboda Do.

 

Orli Lanškroun: Köver - Hubálek, Mareš, Hornííček, Kašpar, Najman, Šťepánek, Dostál, Preisner, Paclík, Doležal, Marek, Šembera, Vintr, Hepnar, Hrdina, Kadavý

 

Komentář k zápasu

Reportáž z utkání není k dispozici
Autor: Jiří Mokrý
TIP: outdoor
VYHLEDÁVÁNÍ
FOTOGALERIE
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Třebíč míří na led Frýdku-Místku, kde se jí daří. Přiblíží se play-off?

T ř e b í č - Třebíčský celek zajíždí na půdu nevyzpytatelného Frýdku-Místku, jenž momentálně okupuje příčky, které mu zajišťují play-off. Horáci potřebují navázat šňůru vítězství, která by je poslala výše, na play-off ztrácí čtyři body. Z posledních pěti zápasů Třebíč vyhrála hned čtyři, dokáže přidat vítězství i dnes proti Rysům?

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS