SDO: TRE - PRE 2:6 - Ani čtvrtý zápas baráže Třebíčským nevyšel

T ř e b í č - Ani ve čtvrtém zápase baráže o extraligu nepoznali hráči s Bílou hvězdou na hrudi chuť vítězství. Do zápasu vstoupili špatně a již po půl minutě prohrávali o jednu branku. První třetina přesto skončila nerozhodně 2:2. To však bylo ze strany domácích vše a hráči Přerova postupně navýšili skóre zápasu na konečných 2:6. Třebíčští se na vlastním stadionu představí znovu v pátek od 18:00, kdy hostí Havlíčkův Brod.

Baráž 4., středa 20.3.2013
2:62:2, 0:1, 0:3
PRE PRE
Branky a nahrávky: 17. Tůma, 19. Juráň (Všetečka) – 1. Karola (Gremlica), 17. Hurta (Slavík), 36. Rybka, 44. Gremlica (Hurta), 44. Nohál (Blahunek), 55. Blahunek (Rybka). Rozhodčí: Talpa - Polák, Matějček. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:6.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Loubal) - Kochánek, Matov, Všetečka, Štveráček, Juráň, Šimka, Abrahám, Jirák, Oburka, Tůma, Štěpánek, Kučera, Maštera, Hort, Hodek, Fortelný, Mejzlík.
HC ZUBR Přerov: Grigárek (Málek) - Gremlica, Kubal, Slavík, Siegel, Muller, Václavíček, Kundrátek, Karola, Novák, Hurta, Rybka, Duda, Blahunek, Metelka, Nohál, Červínek, Němec.