SDO: TRE - PRO 6:3 - Dorost vstoupil do nadstavby dobře, Prostějovu nadělil šest gólů

T ř e b í č - Starší dorostenci zahájili nadstavbovou část soutěže vítězstvím nad Prostějovem. Po vyrovnané první třetině byly Bílé hvězdy jasně lepším týmem a soupeře takřka nepouštěly z obranné třetiny. Přesto šli hosté ve druhé třetině z ojedinělé akce do vedení, které ale domácí vzápětí smazali a dokázali i jít do vedení. Od té doby bylo jen otázkou času, kdy se skóre opět pohne na třebíčskou stranu. I přes tuto převahu mají Třebíčští o čem přemýšlet a co napravovat, a to hlavně v produktivitě. Prostějov se téměř čtyřicet minut bránil a při lepší koncovce Třebíčských mohl odjet s mnohem větším přídělem. Vítězství je to ovšem cenné a je velmi dobrou pozvánkou na další zápas s Opavou v pátek 13. 12. od 18 hodin. Fotografie připravujeme.

19.kolo, pátek 6.12.2013
6:31:1, 3:1, 2:1
PRO PRO
Branky a nahrávky: 7. Urban (Matov), 31. Ferda (TS), 36. Matov (Oburka, Urban), 37. Ferda (Urban), 52. Kabelka (Ferda, matov), 60. Ferda (Oburka, Urban) - 13. Hejč (Skácel), 28. Krampol (Štěrba), 52. Hejduk (TS). Rozhodčí: Pokorný - Polák, Rampír. Vyloučení: 1:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 83. Střely na branku: 36:12. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:2, 4:3, 6:3.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Šoustal) - Hort, Hodek, Oburka, Kabelka, Wasserbauer, Valík, Šimka, Maštera, Tůma, Všetečka, Ferda, Matov, Urban, Pokorný, Kajnar, Dobeš, Michálek
LHK Jestřábi Prostějov: Zapletal (Barvík) - Klusák, Křesala, Tománek, štěrba, Abrahám, Žilka, Krejčí, Konečný, Hejduk, Krampol J., Němec, Krampol D., kořenek, Hejč, Ondroušek, Skácel