SDO: TRE-TAB 3:3 - Třebíčští byli dvě třetiny lepší, v té třetí zachraňovali bod

T ř e b í č - Divácky velmi zajímavé utkání dorostenecké ligy viděli diváci v Třebíči. Horší už to bylo s nervovými soustavami trenérů a některých rodičů. Ačkoli byli hosté dvě třetiny pod velkým tlakem, stále drželi pro ně nadějný stav 2:1. Ve třetí třetině šli dokonce dvěma využitými přesilovkami do vedení, které Třebíčští dokázali srovnat sedmdesát dvě vteřiny před třetí sirénou. DOPLNĚNY FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU!

7.kolo, pátek 15.10.2010
3:32:1, 0:0, 1:2
TAB TAB
Branky a nahrávky: 2. Donutil (Outulný, Pálka), 10. Horký (Vondráček), 59. Horký (Marek, Pálka) - 6. Šesták (Novák, Michel), 48. Hošek (Šimák), 51. Šimák (Król). Rozhodčí: Čech - Musil, Lukš. Vyloučení: 6:12. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3.
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj - Stromecký, Sedlář, Pálka, Pelikán, Ošmera, Tvarůžek, Švejda, Donutil P., Horký, Marek, Vondráček P., Roupec, Weiss, Outulný, Maštalíř, Jelínek, Mašek
HC Tábor: Bednář - Dudák, Hošek, Kučera, Schovánek, Susko, Novák, Michel, SŠesták, Šimák, Król, Březina, Kundrát, Kutlák, Cintl, Švanda, Michálek