SDO: TRE - ÚVOZ 6:1 - V první přípravě zasloužená výhra Třebíče

T ř e b í č - Starší dorostenci přivítali v prvním přípravném utkání hokejisty Komety Úvoz. Zápas se vaznačoval důraznou hrou a poměrně velkým množstvím neproměněných přesilových her. Třebíčští o svém vítězství rozhodli ve třetí třetině, kdy soupeře zaskočili čtyřmi brankami.

1.kolo, úterý 9.8.2011
6:11:1, 1:0, 4:0
KO2 KO2
Branky a nahrávky: 9. Abrahám (Roupec), 40. Salák, 21. Bednář (Roupec), 44. Roupec, 45. Mejzlík, 60. Mejzlík - 16. Kauš (Procházka). Rozhodčí: Pokorný. Vyloučení: 5:7. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 85. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 6:1.
SK Horácká Slavia Třebíč: Fučík (31. Vejmelka) - MOravec, Pleikán, Oburka, Tvarůžek, Štveráček, Fortelný, Mašek, Abrahám, Roupec, Bednář, Juráň, Jirák, Mejzlík, Tůma, Salák
HCM Warrior Brno: Oujezdský (31. Čáp) - Ježek, Varačka, Antonín, Malíř, Javošík, Křenek, Klíma, Kališ, Kousalík, Aster, Rexma, Dobšák, Polzer, Šmehlík, Procházka