SDO: TRE - VPO 6:3 - Třebíčští si zahrávají, z jasného zápasu bylo nakonec drama

T ř e b í č - Další zbytečné drama si na sebe ušili dorostenci Horácké Slavie. Po první třetině vedli 4:1 a nic nenasvědčovalo tomu, že by se v dalším průběhu utkání měi ještě strachovat o výsledek. Hosté ale přidali, Třebíčští několikrát zbytečně faulovali a na problémy bylo zaděláno. Bojovní hosté v závěru utkání sahali dokonce po kontaktní brance, ale jejich naděje utnul šestým uklidňujícím gólem Jiří Vyhnalík

9.kolo, pátek 22.10.2010
6:34:1, 1:1, 1:1
VPO VPO
Branky a nahrávky: 2. Vyhnalík (Vondráček, Horký), 7. Sedlář (Marek, Vyhnalík), 15. Jelínek (Vondráček, Marek), 18. Horký (Vondráček, Marek), 23. Horký (Vondráček, Vyhnalík), 60. Vyhnalík (Pálka) - 3. Vilímek ((Rejna), 36. Bursík (Hrabec, 59.Hrabec. Rozhodčí: Kukeně - Klouda, Křivohlavý. Vyloučení: 7:7, navíc Prokopec (VPO) 10 minut - naražení na hrazení. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:3, 6:3.
SK Horácká Slavia Třebíč: Bednář - Vyhnalík, Pálka, Pelikán, Ošmera, Tvarůžek, Švejda, Vondráček P., Marek, Horký, Roupec, Donutil, Outulný, Stromecký, Weiss, Mašek, Jelínek, Abrahám, Maštalíř
TJ Slavoj Velké Popovice: Kovář - Kyselka, Šimáček, Rejna, Lehoučka, Šmicr, Hrabec, Hejna, Vilímek, Mertlík, Slavíček, Bursík, Žáček, Prokopec, Polesný