SDO: TRE - ZNO 3:7 - Zbytečné fauly Horáků pokazily vyrovnaný zápas

T ř e b í č - Ve druhém kole ligy staršího dorostu přijelo do Třebíče Znojmo. Domácí mohli kvůli marodce postavi do pole jen dvanáct hráčů a dvě třetiny drželi s Orly krok. Po čtyřiceti minutách svítil na časomíře stav 3:3, když třetí branku dával ve 40-té minutě po krásné individuální akci Marcel Juráň. V poslední třetině ale domácí zbytečně faulovali, sami sebe dostali pod tlak, kterého hosté vužili ke vstřelení čtyř branek.

2.kolo, neděle 23.9.2012
3:71:1, 2:2, 0:4
ZNO ZNO
Branky a nahrávky: 15. Jirák, 39. Tůma (Moravec), 40. Juráň (Hodek) - 8. Lander (Kruckovyč), 34. Lander (Kruckovyč), 36. Hačeský (Švanda, Toman), 52. Fruwirth (Indruch), 56. Hačeský, 56. Forman (Indruch). Rozhodčí: Kukeně - Rampír, Jelec. Vyloučení: 10:11, navíc Oburka (tre) 5+OK - naražení na hrazení. Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, ,1:3, 3:3, 3:7.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Čáp) - Oburka, moravec, Hodek, Kochánek, Šimka, Štveráček, Abrahám, Juráň, Jirák, Tůma, hort, Všetečka
Orli Znojmo: Růžička (Dočekal) - Kruckovyč, Hloupý, Toman, Švanda, Pěček, Ohlídal, Lander, Indruch, Fruwirth, Hačeský, Horák, Šťáva, Zemánek, Forman, Cílek