SDO: TRE - ZNO 4:1 - Vítězství vykoupené dvěma zraněními

T ř e b í č - Třebíčští starší dorostenci si na svém ledě poradili se Znojmem. Jejich vítězství se ale nerodilo lehce a o vítězi nakonec rozhodla druhá třetina, kdy po kuriózní brance hosté vyrovnali, ale domácí dokázali odpovědět třemi brankami, na které už hosté nenašli odpověď. Tu vítěznou zanamenal umístěnou střelou Libor Tvarůžek. Orli hráli nedisciplinovaně a v 57. minutě navíc zákeřným zákrokem Jarčov úderem loktem na hlavu v plné jízdě zranil Bednáře. Naštěstí faul vypadal hůř, než následky a Mirek Bednář bude v pořádku.

3.kolo, pátek 30.9.2011
4:11:0, 3:1, 0:0
ZNO ZNO
Branky a nahrávky: 7. Bennář (Abrahám), 34. Tvarůžek, 37. Tůma (Horký, Pelikán), 38. Juráň (Jirák) - 31. Schejbal (Šlapáček). Rozhodčí: Kopeček - Klouda, Samuel. Vyloučení: 4:8, navíc Jarčov (ZNO) 5 + OK za úder loktem do hlavy. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.
SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka - Tavrůžek, Pelikán, Fortelný, Moravec, Ošmera, Štveráček, Tůma, Roupec, Mašek, Juráň, Jirák, Abrahám, Bednář, Horký
Orli Znojmo: Šlapáček - Cerinski, Cílek, Hloupý, Koňařík, Pěček, Šťáva, , Švanda, Toman, Cerovečki, Fruwirth, Hačecký, Holub, Horák, Jarčov, Kacetl, Lesonický, Maršalík, Schejbal, Vald