SDO: VPO - TRE 1:4 - Také starší dorost přehrál Velké Popovice, útočí na čelo tabulky

T ř e b í č - Poslední zápas první poloviny základní části zajížděli Třebíčští na led velkopopovických Kozlů. V prvních dvou třetinách měli více ze hry hosté, ale tentokrát se trápili v koncovce, a tak po dvou třetinách bylo pro domácí přijatelné skóre. V poslední části se trochu přiostřilo, domácím se podařilo snížit, měli i další šanci na kontaktní branku, ale slavisty podržel jejich brankář. Dvě minuty před koncem zápasu stanovili Třebíčští definitivní podobu skóre a další bodový přísun do tabulky.

9.kolo, pátek 18.10.2013
VPO VPO
1:40:1, 0:2, 1:1
Branky a nahrávky: 51. Černý (Pavičevič) – 7.Ferda (Matov), 28.Maštera (Kajnar, Všetečka), 38.Oburka (Mejzlík, Urban), 58.Hodek. Rozhodčí: Slavík – Hodač, Müller. Vyloučení: 6:7, navíc Ferda a Oburka (oba Třebíč) 10 min. nesportovní chování. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 38. Střely na branku: 22:36. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4.
TJ Slavoj Velké Popovice: Hruška – Černý, Klička, zahálka, Rulbar, Pavičevič, Tabašek, Kadlec, Sup, Mikeš, Šuma, Kopejko, Krch, Hercík, Beran, Macoun, Chromiak
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda – Hodek, Hort, Oburka, Kabelka, Wasserbauer, Valík, Šimka – Maštera, Kajnar, Všetečka – Ferda, Matov, Urban – J.Dobeš, Mejzlík, Pokorný – Michálek