SDO: ZNO - TRE 4:6 - Znojemští mladíci na Třebíč neměli

T ř e b í č - Už pět kol před koncem soutěže si třebíčští starší dorostenci jednoznačnou výhrou ve Znojmě zajsitili vítězství v soutěži a v klidu se mohou připravovat na barážové boje o extraligu. Znojemští stačili Třebíči jen v první třetině, od poloviny druhé třetiny už ale zápas jasně ovládli hosté. Po dvou brankách si připsali David Horký (na snímku) a Michal Vlašín.

31.kolo, pátek 4.2.2011
ZNO ZNO
4:62:2, 1:2, 1:2
Branky a nahrávky: 12. Pelikán (Janoušek, Cerovečki), 19. Špaček (Pelikán), 22. Kacetl (Pelikán), 59. Pelikán (Kacetl) – 5. Vlašín (Šulc), 18. Horký (Vyhnalík), 33. Horký (Bednář, Roupec), 37. Vlašín (Stromecký, Šulc), 43. Salák (Pálka, Abrahám), 50. Šulc (Vlašín). Rozhodčí: Skoupý – Černý, Pospíšil. Vyloučení: 7:5, navíc Špaček (ZNO) 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 66.
Orli Znojmo: Novotný – Šťáva, Pražák, Hobza, Jarčov, Janoušek, Koňařík, Vald, Veronský, Kacetl, Nováček, Cerovečki, Švanda - Hološkam Pelikán, Hodák, Špaček
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj (22. Vejmelka) – Pálka, Pelikán, Vyhnalík, Donutil – Roupec, Marek, Horký – Stromecký, Vlašín, Šulc – Weiss, Abrahám, Salák – Bednář