TRE-HBR 7:3: Dorost Rebelů si z Třebíče odvezl sedmičku

T ř e b í č - Bylo to klasické přípravné utkání, po první třetině již nehrála první pětka domácích. Rebelové byli snaživí, dobře bruslili a důrazně napadali, hráli velmi dobře do těla. Třebíčští se nechali do defenzivy zatlačit hlavně ve druhé třetině, kdy je hosté výrazně přestříleli v poměru 5:15, ale ve třetí již byli Slavisté lepším týmem a vyjádřili to i brankově.

přát., úterý 29.8.2006
7:35:2, 0:1, 2:0
HBR HBR
Branky a nahrávky: 4. Vítek, (Kesner,Klíma) 8. Klíma, (Kesner) 16. Vyhnálek, (Molák) 19. Klíma, (Kesner. Vítek) 20. Sochor, (Dočekal,Vyhnálek) 44. Dočekal, (Molák) 60. Křenek, (Stahorský,Krutiš) . Vyloučení: 4:2. Využití: 1:1 . Střely na branku: 34:32.