Třebíčští dorostenci vydřeli vítězství proti Vsetínu

T ř e b í č - Dorostenci Horácké Slavie Třebíč přivítali na domácím ledě hokejisty ze Vsetína. Hosté se v 5. minutě dostali do vedení. Třebíčští však vyrovnali a ve 2. třetině obrátili skóre na svoji stranu. Třebíč zvítězila nakonec 3:1 díky dvěma brankám Třebíčského Tomáše Vondráčka

11.kolo, sobota 7.10.2006
3:11:1, 1:0, 1:0
VSE VSE
Branky a nahrávky: 12. Vondráček, 29. Klíma (Kesner), 49. Vondráček (Kesner)- 5. Ptáčník (Kubo). Rozhodčí: Vampola- Drobkek, Svoboda. Vyloučení: 7:9. Diváci: 100. Střely na branku: 31:25.
SK Horácká Slavia Třebíč: Mikulka- Dvořák, Jaroš, Kotrba, Švaříček, Sobotka, Čtveráček, Stahorský, Vítek, Sochor, Kesner, němec, Vondráček, Krutiš, Klíma, Křenek
VHK Vsetín: Hromada- Holl, Holomek, Vrba, Jaškin, Kvasnička, Stindl, Hastrman, Kocur, Kentoš, Kadlčík, Ptáčník, Pořický, Surovčík, Pospíšil, Kubo, Dubec, švajda, Palička, Vávra, Lechner

Lépe začali toto utkání hosté. Rychleji se pohybovali po ledě a po právu si ve 4. minutě vysloužili první přesilovou hru v tomto zápase. O minutu později ji Vsetínští využili. Martin Kubo nahrál před bránu, kde číhal jeho spoluhráč Josef Ptáčník, který otevřel skóre střelou do odkryté branky domácího Mikulky- 0:1. Také domácí měli příležitost početní výhody. Nedokázali s ní naložit tak dobře, jako hostující celek. V 8. minutě střílí v pádu před hostujícím brankářem domácí David Vítek. Hostujícímu brankáři dělala tako střela problém. Dokázal si s ní však poradit. Ve 12. minutě domácí potrestali chybnou rozehrávku Vsetínských. Vyrovnávací branku Třebíče vstřelil střelou nad levý beton Tomáš Vondráček- 1:1. Poté se hrál hokej z jedné strany hřiště na druhou. Šance však k vidění nebyly.

V 25. minutě chtěl domácího brankáře překvapit střelou od modré čáry hostující Holomek. Mikulka jeho střelu viděl a bez problémů ji polapil. Ve 29. minutě střílel z pravé strany útočného pásma domácí Jakub Klíma. Jeho střela prošla hostujícímu brankáři mezi betony až do sítě- 2:1. V 35. minutě si domácí vytvořili v útočném pásmu tlak. Hosté se snažili vyhazovat kotouče a domácí se snažili prostřelit hostující obranu s brankářem. Hosté se dokázali ubránit.

Třetí třetina byla asi pro oko diváka nejméně atraktivní. Hokejisté si na obou stranách přehazovali kotouče a hru často přerušovala píšťalka hlavního rozhodčího kvůli tlačenici nebo kvůli vyloučení. Ve 49. minutě však nastala světlá chvilka domácích. Po střele Třebíčského Karla Kesnera skóroval do odkryté klece Tomáš Vondráček- 3:1. Hosté se nadále snažili protlačit do gólové šance, to se jim ale nepodařilo. Zvýšit skóre ve prospěch Třebíče mohl čtyři minuty před koncem utkání Pavel Kotrba, když ujel hostující obraně. S hostujícím brankářem si poradit nedokázal, a tak Horácká Slavia Třebíč zvítězila nad hosty ze Vsetína 3:1.