Menu +

Organizační opatření pro přípravná utkání

Aktuální zprávy
V následujícím článku představujeme soubor opatření, která jsme přijali v návaznosti na epidemiologickou situaci v ČR. Všechny tyto kroky byly učiněny po důkladné konzultaci v rámci klubu a stejně tak s nadřazenými orgány. Jejich cílem je zajistit maximální bezpečnost všech zúčastněných. S něčím takovým se nejen náš klub setkává úplně poprvé. Snažíme se proto k celé záležitosti přistupovat nanejvýš zodpovědně, abychom ochránili to nejcennější, co v životě máme - zdraví. Tato opatření platí do 31. srpna 2020.
Sdílejte článek
 

Organizační opatření směřující k přípravným zápasům

Maximální počet návštěvníků byl stanoven na 400 osob, přičemž na zimní stadion budou vpuštěni pouze fanoušci Třebíče. Činíme tak hned z několika důvodů. Tím prvním je, aby zápas mohlo vzhledem k omezené kapacitě navštívit co nejvíc našich fanoušků. Ke stejnému kroku se odhodlalo i několik fotbalových celků v rámci nejvyšší české FORTUNA LIGY. Zároveň nechceme riskovat zavlečení nákazy do blízkosti našeho klubu. Proto jsme se rozhodli zamezit v přístupu na přípravná utkání fanouškům z jiných regionů. Toto opatření jsme učinili po důkladné rozvaze, jejímž cílem bylo zajistit nejvyšší možnou bezpečnost všech zúčastněných.

K dispozici bude pouze horní vstup, tedy ten, který je běžně vyhrazen příznivcům hostů.

Pro vstup na zimní stadion musíte mít bezpodmínečně roušku. Bez ní nebudete na zápas vpuštěni. Pokud si roušku nepřinesete, budete mít možnost,abyste si zakoupili originální klubové roušky v klubových barvách, které budou k dispozici na pokladně za 230 korun. Ukažte všem, že jste věrní fanoušci Horácké Slavie a dejte o sobě vědět právě těmito rouškami s naším jedinečným motivem.

Otevřená bude pouze jedna pokladna, konkrétně ta u horního vstupu. Začátek prodeje vstupenek je stanoven na 16:45 hodin, samotná KHNP ARÉNA bude zpřístupněna od 17:00 hodin. Zdůrazňujeme, že pro utkání neplatí permanentky, ani VIP karty. Vstupenky si můžete zakoupit pouze na místě, elektronický prodej v tomto případě nerealizujeme. Při vstupu do útrob KHNP ARÉNY bude v určeném místě probíhat zároveň dezinfekce rukou.

Vstup u vrátnice bude uzavřen, k dispozici nebudou ani zdejší toalety.

Fanoušci, kteří si vyberou místa na sezení, musí dodržovat odstupy minimálně jednoho sedadla. Stejné pravidlo platí i pro celé řady.

Fanoušci, kteří zaujmou místa na stání by měli dodržovat rozestupy dvou metrů.

Hospoda na zimním stadionu bude uzavřena, hlavní bufet ale bude fanouškům k dispozici.

Podobné články

Aktuální zprávy

Aktuální informace k dění v klubu

před 2 dny
Aktuální zprávy

Dnešní zápas s Benátkami se NEUSKUTEČNÍ

19.09.2020
Aktuální zprávy

Předseda klubu Martin Svoboda o následující sezoně

18.09.2020
×
Dnes v   | Muži
HC Slovan Ústí nad Labem
SK Horácká Slavia Třebíč