Menu +

Horácká Slavia znovu chystá charitativní prokjekt DVAKRÁT V ROCE VÁNOCE

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V minulé sezóně připravila Horácká Slavia první ročník charitativní akce pro děti z dětských domovů nazvaný Dvakrát v roce Vánoce. Akce, při níž můžete udělat dárky radost dětem z dětských domovů v Náměšti nad Oslavou a Hrotovicích, se bude opakovat i v právě probíhající sezóně a naplánovaná je na 14. ledna 2013 na derby s Duklou Jihlava. Charitativní projekt bude doplněn akcí Plyšáci.
Sdílejte článek
 

Horácká Slavia pořádá pravidelně při derby různé akce pro fanoušky, chystá pro ně mnoho akcí. Proč bychom tedy tentokrát společně s fanoušky neudělali radost jiným? Přesně proto vznikla myšlenka uspořádat akci Dvakrát v roce Vánoce, jejíž druhý ročník se pomalu blíží.

“Přesně před rokem jsme konstatovali, že charitativní projekt Dvakrát v roce Vánoce měl ohromný úspěch a že jej budeme v roce 2013 opakovat. Před několika týdny jsme se spojili s vedením obou dětských domovů a vzájemně jsme se ujistili, že s akcí chceme a budeme pokračovat i letos," nastínil Daniel šlapák, jak se rodila myšlenka na uspořádání druhého ročnáku akce.

"Druhý ročník je uspořádán na derby s Duklou Jihlava a to z jednoduchého důvodu, větší návštěvy a tím i větší odezvy. Věříme, že diváci akci podpoří. Derby bude sehráno v pondělí 14. ledna. Určitě v mnoha skříních, krabicích nebo třeba poličkách zůstaly hračky a dárky, které již pro Vás nemají smysl, ale udělaly by velkou radost jinému, jako například knížky pro děti, či třeba stolní hry a jiné a pouze se na ně práší. Pokud budete chtít, tak všechny tyto věci mohou dostat opět svůj smysl a mohou udělat podruhé někomu radost, říká k akci obchodní a marketingový manažer Horácké Slavie Daniel Šlapák.

“Z reakcí, které jsme loni dostali z dětských domovů v Náměšti nad Oslavou a Hrotovicích víme, že akce se moc líbila jak dětem, tak pracovníkům obou domovů. Plyšáci pak udělali radost dětem v nemocnici v Třebíči i v popáleninovém centru brněnské nemocnice. Věříme proto, že i letos akce proběhne úspěšně. Znovu jsme pozvali děti z obou zmiňovaných domovů. Přijede jich celkem patnáct, plus doprovod. Projekt má velké renomé i u partnerů našeho klubu. Například firma PATRICK dodá dětem domácí obuv, další firma PLETEX daruje klubové zimní čepice a šály, do akce se zapojí rovněž firma MIDAP a možná i někteří naši další partneři,“ doplňuje Daniel Šlapák.

Poděkování z popáleninového centra brněnské nemocnice.


Veškeré dárky budou rozděleny mezi děti ve věku 12 až 15 let z Dětského domova v Hrotovicích a v Náměšti nad Oslavou. Dárky, které přinesete – popř. i vánočně zabalené - před a v průběhu utkání zanechejte pod vánočním stromečkem u FANSHOPU. Osobně budou předány dětem, které se zápasu účastní jako diváci, na ledové ploše Zimního stadionu Města Třebíče - Mann + Hummel areny ve druhé přestávce utkání.

Jako doplnění celého projektu bude akce Plyšáci – kdy na výzvu moderátora o druhé přestávce „zaházíme děti“ na ledové ploše plyšáky všeho druhu.

Prosíme Vás, kteří přinesete dárky, o vstup na stadion vchodem u hlavních pokladen. Ochranka zde provede kontrolu, která je při derby zápasech nezbytná a při té příležitosti zkontroluje, zda zabalený předmět ponecháte u vánočního stromečku.

Děkujeme všem, kteří se akce zúčastní, za ochotu myslet na druhé a dělat radost dětem.

ZPRÁVA O LOŇSKĚM ROČNÍKU AKCE


Podobné články

Aktuální zprávy

Letos by to v reprezentaci mohlo cinknout, třeba i v Třebíči obejvíme velký talent, přeje si Jaroslav Odehnal

13.05.2022
Aktuální zprávy

Známe rozpis přípravných zápasů, nechybí soupeř ze Slovenska

04.05.2022
Aktuální zprávy

Letní příprava začala, použijeme stejný model jako loni, říká Kamil Pokorný

28.04.2022